Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 2669 komentarzy

Pamiętajmy kim jesteśmy...

mnich zarazy - Jestem tym który pamięta dawną chwałę Rzeczpospolitej i wierzy że jeszcze powróci.

Co wolno lewicowcowi to nie tobie smrodzie!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co pewien czas słyszymy o mowie nienawiści, karygodnym nawoływaniu do przemocy, tylko jakoś wczoraj o tym nie usłyszeliśmy.

 

Wczoraj w Warszawie odbył się pochód anarchistów. Manifestowali by przy 1 Majowym Święcie zaprotestować przeciwko krzywdom jakie dzieją się pracującym Polakom. Każdy ma prawo (a przynajmniej my się tego domagamy!) manifestować swoje poglądy. Mnie jednak zastanowiło coś innego.Otóż manifestujący anarchiści nieśli transparenty: „Rząd na bruk, bruk na rząd”, „Władza precz”, „Dość kompromisów, walka klas trwa”. I jakoś w mediach nie usłyszałem !O agresji uczestników, o ich nienawistnych hasłach. O nawoływaniu do przemocy – bo czymże jest hasło „Bruk na rząd”? Nie słychać było nawoływań o badania psychiatryczne anarchistów, którzy mówią o krzywdzie i niesprawiedliwości III RP! Nie było drwin o oderwaniu od rzeczywistości i bredzeniu o jakieś walce klas! W mediach to była normalna manifestacja. Żaden z dyżurnych autorytetów nie dostrzegł w niej nic nagannego! Żaden z niesionych transparentów nie był powodem krytyki, że o potępieniu nie wspomnę.

Czyżby co wolno lewicowcowi to nie nam smrodom?!

KOMENTARZE

 • Wczoraj byliśmy świadkami występów medialnych, dwóch kuglarzy polityczno-medialnych,
  Wczoraj byliśmy świadkami występów medialnych, dwóch kuglarzy polityczno-medialnych, którzy w swoich opowieściach dla zagubionego i umęczonego ludu, snuli wspaniałe rozważania na temat tego co zrobią dla ludu. Były to oczywiste brednie i obiecanki-cacanki. Niech nasz zdezorientowany lud raczy zapoznać się ze społeczną nauką kościoła katolickiego, a w szczególności z dokumentami na ten temat, jakie pisał i o jakich nauczał nasz wielki rodak BŁ. Jan Paweł Drugi. Wnikliwe i rozumne przestudiowanie tych dokumentów, niech będzie doskonałym antidotum, na naiwne i bezrefleksyjne uleganie dziwnym i propagandowym opowieściom, kuglarzy starej-nowej lewicy, jak i przedstawiciela egzotycznych osobliwości z przestrzeni paranormalnej.
 • Nie od wczoraj to wiadomo
  że są "równi" i "równiejsi". A jako że przedstawieni na zdjęciu wspierają "równiejszych" przeto wolno im więcej. Proste?
  Co prawda pod tym hasłem brakuje mi twarzy "ikon lewaków" (nie mylić z lewicą), tudzież choćby jednego nie zakamuflowanego marsjanina. Ale nie będę się upierał :)
 • Kula Lis 62
  Tylko, że tych kuglarzy wielu Polaków nie słucha!

  Słucha natomiast wielu osób na prawicy co wyśmiewają tą naukę.

  Pozdrawiam
 • w.red
  Owszem ikon, nie. Ale tym bardziej na to zwróciłem uwagę. Nawet ci któryś tam z rzędu lewicowcy mogą znaaacznie więcej niż my.
 • Łażący Łazarz
  Ale o ile w przypadku łódzkim tuszowali sprawę, to to są mało znaczący przedstawiciele.

  Autoryteta i mendia działają jak zaprogramowani. Nikt nie wyłamie się przed szereg.
 • @Łażący Łazarz 09:17:11
  a ile w rozmyciu motywu zrobili inni zwodowi kłamcy i matacze? weźmy takiego posła entomologa, który miał być kolejną ( a może pierwszą?!? )ofiarą Cyby..
 • *****
  Bo my Panie mamy w Polsce "demokrację" wybraną w wolnych, demokratycznych i sprawiedliwych wyborach, które przyklepał również patriotyczny, sprawiedliwy i prawy PiS, ale także PjN i tzw. Ludzie Ziobry, inaczej zwani "Ziobrystami", bo przecież w Polsce mamy wolność i demokrację, a nasze sojusze są nienaruszalne i przez nikogo niepodważalne i w ogóle nam nic nie grozi, oprócz odradzającego się w Polsce faszyzmu, ksenofobii i antysemityzmu...
 • Paweł Tonderski
  Nienaruszalne i niepodważalne jest tylko to co chcemy by takie było. Oczywiście inni mogą chcieć mocniej - i tu jest miejsce na politykę przez Duże P.
 • @mnich zarazy 09:18:06
  Swoją drogą myślałem ze lewica wzorem swojego guru Urbana w takie upały żre kawior popijając go 20letnią whiskey w klimatyzowanych hotelach 5 gwiazdkowych a tu proszę znaleźli się frajerzy którym się chce maszerować. Swoją drogą czy bieganie z tymi ociekającymi krwią sztandarami nie jest penalizowane w naszym nieszczęsnym kraju? o ile wiem to tak, jest na to odpowiedni paragraf, a milicjopolicja nic nie robi w tym temacie.
 • Kula Lis 62
  Z pewnością nie zapomnieli we wspomniany sposób podreperować, swoje nadszarpnięte upałem siły:)

  Paragraf i owszem jest ale sędziowie nie byli rozgrzani, ewentualnie mają źle wyregulowaną klimatyzacje. Trochę nadmiernie zostali schłodzeni.
 • @mnich zarazy 10:58:27 (i poniekąd Kula Lis 62)
  @Kula Lis 62 10:52:53 (oraz mnich zarazy)
  O ile o "rzetelności" (chciałoby się napisać przekorem przez "Ż", ale jakoś mnie to zbytnio razi), naszych mediów, można by pisać poematy, doprawić tzw. historiami o TW, oficerach prowadzących, napisać kilka political fiction (a może "faction"), tak co do demonstracji anarchistów zachowałbym względny spokój. Szkoda nerwów. Tymi klaunami nawet lewica się niezbyt interesuje, więc chyba szkoda by prawica poświęciła na nich więcej czasu, niż tyle ile potrzeba na zdziwione podniesienie brwi.

  Co do popijania whisky i kawioru, to niestety, lewacka myśl, czasem zaraża także proste umysły, które wyznają ją zupełnie za darmo (tutaj chyba nie ma dobrych określeń, ale "imbecyle" jest tym co chyba oddaje trochę naturę takich istot). Pewnie na takich demonstracjach, znajdą się właśnie powyżsi, nie tylko w upalne dni.

  Na szczęście na manifestacjach patriotycznych, niezależnie od pogody, licznie naród się gromadzi. Powoli szanse na zmiany się rodzą. Powoli.
 • wrzask
  Nimi się nie przejmuję. Jednak razi mnie aż taka stronniczość podobno "naszych" mediów.

  Pozdrawiam
 • @wrzask 15:28:03
  Leszek Miller, który "wprowadził" ze swoimi towarzyszami z byłej PZPR Polskę do Unii Europejskiej czuje się zapewne uprzywilejowany jako polityk lewicy od sierpa i młota, ponieważ to owy sierp i młot jego rodzimej partii powiódł Polskę do teoretycznego systemu sprawiedliwości społecznej czyli UE. Możliwe jednak, że ten symbol zakazany w Polsce okaże się logo na ideologię przyszłej Eueropy, ponieważ sądząc po negatywnych, socjalnych nastrojach społcznych, lewica ma znowu szansę na zyskanie sfrustrowanego kapitalizmem i kryzysem elektoratu...a prawica kojarzy się ludziom z owym kapitalizmem właśnie, który niekoniecznie spełnił ekonomiczne oraz rozwojowo-zawodowe i osobiste oczekiwania ludzi.
 • @mnich zarazy 09:33:08
  Żebyśmy nie oprzytomnieli za późno. Patrzmy uważnie jak SLD obrasta w piórka! Takie są skutki pozostawienia przy korycie świń ubeckich i komunistycznych oraz powierzenie skażonym komunizmem władzy na przeróżnych szczeblach. Media oczywiście też pozostawiono w rękach lewactwa, zresztą tak jak uniwersytety.
 • @mnich zarazy 18:23:36
  Przecież te precjoza są w Polsce zakazane -chyba, że w innej konfiguracji...na szyi sierp, nad głową młot , a w oczach gwiazdy - tak sobie wyobrażam przywódców tych zbrodniczych organizacji.
 • @Paweł Tonderski 10:35:01
  Niestety, z rodzinnego domu wynosi się WARTOŚCI, nie ze szkól ale, dlaczego premierem jest człowiek dla którego polskość to "nienormalność"? To naprawdę trzeba mieć tupet. Cynizm obecnej ekipy dawno przewyższył "Himalaje hipokryzji"! A zwolennicy tej ekipy to albo maja "lepkie rączki", albo Bozia rozumku nie dała!
 • Kula Lis 62
  Ja jestem dobrej myśli. Skończy się na pewno.
 • Kula Lis 62 02.05.2012 20:39:33
  Nie zastąpi rodzinnego domu ale szkoła też ma wiele do zrobienia.
 • @mnich zarazy 20:53:53
  Re: "Co wolno lewicowcowi to nie tobie smrodzie!!!"

  Brak reakcji to dowód, że rząd Tuska identyfikuje się z lewicą.
  L.Miller "prawdziwa menszczyzna" niby macha łapkami "ja ci Tusku pokażę" ale to tylko pozór.
  Tą manifestację należy uznać jako przedstawienie na zlecenie PO. Czas pokaże jakie "honorarium" PO wypłaci. I komu.
  Pozdrawiam.
 • @contessa 22:29:06
  Doskonały film DOKUMENTALNY. Naprawdę doskonały. Proszę OBEJRZEĆ. Przypomina, że idee zabiajanią mniej wartościowych ludzi właśnie Marks zaproponował. Nazwal to holokaust. Nie trzeba przypominać, że Marks był żydem. http://www.savetubevideo.com/?v=lnB2CjJvuYk&feature=player_embedded
 • @mnich zarazy 20:51:58
  Doskonały film DOKUMENTALNY. Naprawdę doskonały. Proszę OBEJRZEĆ. Przypomina, że idee zabiajania mniej wartościowych ludzi właśnie Marks zaproponował. Nazwał to holokaust. Nie trzeba przypominać, że Marks był żydem. http://www.savetubevideo.com/?v=lnB2CjJvuYk&feature=player_embedded ten film powinien być OBOWIĄZKOWY w polskich szkołach (i nie tylko). Tak samo jak film o Solidarnosci, Baltyckiej Drodze i 1956.
 • @mnich zarazy 20:53:53
  Ciężko się odciąć od teściów, rodziców oraz brata. Poza tym to ludzie honoru i jak to z Adasiem mówimy - "Odpieprzcie się od generała". Podczas ostatniej wizyty w Moskwie Aaron vel Adam widział Lenina, podobno świetnie wygląda, chyba powołam go do RBN-u. Cholera, sprawdzanie każdego wyrazu w wikisłowniku jest strasznie czasochłonne, bigos mi się przypala a Aaron nachlany, nic nie pomoże. Dobra ostatnie zdanie napiszęł z własnej bańki. Jótro świento konstytucj , tżeciej w europie i szustej naświecie, zamiast podżydzać albo podjudzać(Aaron niewyraźnie bełkoce)bawcie się. Komunista tesz człowiek, bydlę ale człowiek.
 • @contessa 22:29:06
  Tzw "nowy patriotyzm" hippi'sowską wizją Świata....Komorowski był uprzejmy wyłożyć wykładnię tzw "nowego Patriotyzmu...I tak, dowodził , że nowy patriotyzm to taki co pozwala z sąsiadami w zgodzie o przyjaźni żyć. To znaczy : Niemcy- nam - stocznie POzamykali, gazrurą blokują i Szczecin i Świnoujście ..a my ich - kochamy i szanujemy..Moskal, nam : Smoleńsk wyfasował..i inne atrakcje-drogi gaz..Michnika ..i temu podobne Dukaczewskie..a my-ich mamy kochać i szanować..zgodnie z nowym patriotyzmem. Onegdaj było hasło hippi :on-policjant w ciebie pałą..a ty w niego -kwiatem..Komorowski i Blumsztain i Michnik zhippisieli..na stare lata..Tylko po jakie licho innych do tego namawiają? Niech się sami wygłupiają...już zapomniał że jego bracia moskale - skutecznie bojkotowali olimpiadę w Los Angeles w 1984 roku Rzeczywiście Gajowy co wyszedł co dopiero z lasu - w wywiadzie wspomniał, że to dzięki Euro niektórzy pierwszy raz usłyszą o Polsce. To o Papieżu z Polski albo o rozbiciu się polskiego samolotu z polskim prezydentem nie słyszeli !!!!!????? żenada. Mamy bardzo móndrego prezydenta wspieranego przez niezwykłej urody żonę Annę, kobietę z klasą. Strach pomyśleć co będzie gdy ona na trybunie się pojawi. A jak kibicować zechce to już kompletna Dziadzia!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej